środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Pożar w Konarzycach

Spaliło się poddasze domu jednorodzinnego, ale nikomu nic się nie stało. Cztery zastępy straży pożarnej walczyło wieczorem z pożarem w Konarzycach. Sytuacja jest już opanowana. W związku z akcją przez blisko godzinę zablokowany był przejazd przez miejscowość drogą wojewódzką nr 677.

Pożar został zgłoszony po godzinie 20. Natychmiast miejscu zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Paliło się poddasze murowanego domu przy ulicy Łomżyńskiej, która jest główną ulicą miejscowości i  którą prowadzi ruch samochodów z Łomży do Śniadowa i Ostrowi Mazowieckiej. W związku z akcją gaśniczą ruch na tej drodze został całkowicie zablokowany. Samochody stały w długich korkach sięgających poza granice miejscowości.  
Prawdopodobnie ogień w domu jednorodzinnym mógł się pojawić w wyniku podpalenia.  Dochodzenie w tej sprawie będzie prowadziła policja. Dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straż Pożarnej w Łomży ok. godz. 21. informował, że sytuacja jest już opanowana i że pierwsze jednostki zostały odwołane do bazy. Na miejscu trwa dogaszanie pogorzeliska i sprawdzanie, czy nie ma gdzieś jeszcze zarzewia ognia. 
Spaleniu uległo poddasze budynku, ale nie ma osób poszkodowanych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0