środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Popołudniowe wypadki na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka

Do dwóch wypadków doszło w środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Najpierw w miejscowości Tyszki-Nadbory doszło do zdarzenia osobowego forda i motocykla bmw, a później w okolicach wsi Konopki osobowy mercedes „wbił się” w tył ciężarówki. Na drodze tworzą się długie korki.

Do pierwszego z wypadków doszło po godzinie 15. na granicy województw podlaskiego i mazowieckiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem, jadąc drogą nr 677 wyprzedzał inny pojazd na skrzyżowaniu, gdy od strony wsi Tyszki-Nadbory, w kierunku Śniadowa wyjeżdżał osobowy ford, którym kierowała młoda kobieta. Po zderzeniu się pojazdów kierowca motocykla trafił do szpitala. W  miejscu wypadku ruch odbywał się wahadło, co doprowadziło do powstania kilkukilometrowych korków. 

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło ok. godz. 17.45 w okolicach wsi  Konopki pomiędzy Łomżą a Śniadowem. Jadący w kierunku Śniadowa osobowy mercedes z dużą siłą uderzył w tył jadącego przed nim tira. Policjanci zdarzenie drogowe określają jako kolizję. Na miejscu są służby ratunkowe – łącznie z pogotowiem ratunkowym. Uszkodzone samochody zablokowały jeden pas i tu także są utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0