niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Pogoda na weekend

Dziś ciepło, jutro ładnie, a w niedzielę... ma się bardziej zachmurzyć i może więcej popadać. Z dnia na dzień ma być też nieco chłodniej.

Na dziś Tomasz Siemieniuk, synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW, prognozuje zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Lokalnie możliwe są przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 24°C na północy do 29°C na południu województwa. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
W sobotę do wieczora ma być słonecznie. W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Będzie też słaby, okresami umiarkowany, wiatr zachodni, a temperatura maksymalna od 23°C do 26°C.
Przed wieczorem nad region mają zacząć nadciągać większe chmury, ale nocą nie powinno z nich padać. Opady spodziewane są natomiast w niedzielę. Synoptycy przewidują, że tego dnia nad regionem będzie zachmurzenie całkowite i prawie przez cały dzień mogą występować słabe opady deszczu. Temperatura powietrza w najcieplejszym momencie dnia ma wynieść ok. 23°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0