środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Strażacy z Nowogrodu filmowo rywalizują o pilarkę

Strażacy ochotnicy z Nowogrodu zakwalifikowali się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu na krótki film pt „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”. Nagrodą główną jest pilarką spalinowa Husqvarna. Wygra ją ta jednostka OSP, której film uzyska najwięcej polubień na fejsbukowym profilu ARiMR.

Strażacy, aby wziąć udział w konkursie, musieli nagrać krótki film promocyjny lub reklamowy o tematyce promującej bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji. Konkurs zorganizowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W pierwszym etapie  powołane w każdym Oddziale Regionalnym jury miało wyłonić po pięć najlepszych prac konkursowych do etapu centralnego. Nie we wszystkich województwach udało się znaleźć aż tyle dobrych filmików - z województwa podlaskiego wybrano cztery obrazy - z Nowogrodu, Wizny podłomżyńskiego Jednaczewa i Jeleniawa koło Suwałk. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają od Agencji torby medyczne do ratowania życia ludzkiego R1, a najlepsze filmy z regionu - z naszego film OSP w Nowogrodzie - rywalizują teraz o nagrodę główną -  pilarkę spalinową Husqvarna. Do 10 sierpnia na fejsbukowym profilu ARiMR trwa publiczne głosowanie – wygra film z największą liczbą polubień.

Strażacy z  Nowogrodu proszą o głosy. Klikamy w link (profil ARiMR na Facebook) szukamy filmu OSP Nowogród, oglądamy go, a później pod tym spotem pokazujemy „LUBIĘ TO”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0