środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Pijany w BMW wjechał w Passata

Miał blisko trzy promile alkoholu i kierował samochodem w którym siedziało czterech pasażerów. 30-letni kierowca BMW po północy wyjeżdżając z Bronowa w kierunku wsi Kosaki uderzył w tył prawidłowo jadącego przed nim VW Passata. Na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń. Jeden z pasażerów BMW, który po wypadku trafił do szpitala po badaniach został zwolniony do domu.

Do wypadku doszło 40 minut po północy. Policja podaje, że 30-letni kierowca BMW był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego 1,42 mg alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli ok. 2,98 promila alkoholu w organizmie.
- Kierowcy BMW zostało zatrzymane prawo jazdy i dowód rejestracyjny – informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaznaczając, że będzie prowadzone dalsze postępowanie w tej sprawie, a kierowca będzie odpowiadał przed sądem.

Do wypadku po północy doszło też w Białogrądach na drodze pomiędzy Goniądzem a Grajewem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący BMW 25-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Auto przełamało się na pół, a mężczyznę odwieziono do szpitala na badania.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0