piątek, 23 lutego 2018 napisz DONOS@

Kaskaderi w Łomży

Szybkie i wściekłe BMW, wyścigi monster truck, strzał do auta z bazooki i wiele innych atrakcji! We wtorek wieczorem w Łomży odbędzie się – jak twierdzą organizatorzy - „największe widowisko kaskaderskie w Europie”. Miasto znalazło się na szlaku tournée międzynarodowej grupy kaskaderskiej Flott Cascaders Team.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda, Casino Royale i Quantum of Solace.
W Łomży grupa wystąpi we wtorek (25.07.) o godzinie 19:00 na parkingu przy Parku Wodnym ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Ma to być 90-cio minutowy live show, w którym będzie można zobaczyć szybkie i wściekłe BMW, wyścigi monster truck, strzał do auta z bazooki i wiele innych atrakcji! Eksperci od zadań specjalnych i ich 3000 KM już odliczają minuty do startu! Musisz tam być!

Wejście na pokazy jest płatne. Bilety w cenie: 40 złotych dla dorosłych, 30 zł dla młodzieży do lat 18, studentów i emerytów oraz 20 zł dla dzieci do 12 roku życia można nabyć od godziny 18. w kasie przed wejściem na teren imprezy.  Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0