środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Wandale na budowanym boisku na osiedlu Maria

Budowa za środki z Budżetu Obywatelskiego wielofunkcyjnego boiska sportowego u zbiegu ulic Podleśnej i Browarnej wyhamowała na skutek aktów wandalizmu do jakich doszło w ostatnim czasie. - Na powstającym boisku naruszono świeżo położoną nawierzchnię syntetyczną, ktoś zniszczył też ławeczkę oraz zasypał otwory przygotowane wcześniej pod montaż słupków – podał ratusz. O uszanowanie mienia i środków publicznych, oraz zgłaszanie służbom osób dewastujący zaapelował zastępca prezydenta Andrzej Garlicki.

fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża

Budowa obiektu, który ma służyć przede wszystkim młodym mieszkańcom osiedla Maria rozpoczęła się na początku lipca. Ratusz informuje, że prace przebiegały dotąd zgodnie z planem, ale zostały niestety zakłócone. Dlatego „z gorącym apelem” o uszanowanie mienia służącego użyteczności publicznej, do mieszkańców osiedla zwrócił się wiceprezydent Andrzej Garlicki. 
- Na tę inwestycję z niecierpliwością czekają najmłodsi i młodzież. Boisko finansowane jest ze środków publicznych. Szanujmy więc naszą wspólną własność. Stąd  też prośba do każdego, kto będzie świadkiem dewastacji o interwencję i zawiadomienie odpowiednich służb porządkowych – apeluje.

Warto przypomnieć, iż na rogu Podleśnej i Browarnej korzystać można już z placu zabaw i siłowni zewnętrznej wraz z urządzeniami „street workout”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0