wtorek, 24 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Sklep Firmowy Fargotex już otwarty

10 lipca został otwarty w Łomży Sklep Firmowy Fargotex Group. Oferuje on swoim klientom nie tylko tkaniny tapicerskie, ale również dekoracyjne, z których na miejscu można uszyć na miarę firany, zasłony, rolety rzymskie, poduszki dekoracyjne oraz pozostałe dodatki do wnętrz.

 

W sklepie znajdą także Państwo atrakcyjną ofertę dywanów łatwo czyszczących z kolekcji Magic Home. Wyróżniają się one nie tylko bogactwem kolorów i nowoczesnym wzornictwem, ale także tym, że bardzo łatwo i praktycznie tylko za pomocą wody można usunąć z nich każdą plamę; obojętnie czy będzie to ketchup, kawa czy kredki… Jest to idealne rozwiązanie dla domu, w którym przebywają dzieci oraz zwierzęta domowe.

Firma Fargotex, jako lider branży tkanin meblowych i dekoracyjnych, już od wielu lat wygrywa liczne konkursy i jest nagradzana za rozwój oraz innowacyjność. Materiały, które są dostępne w jej asortymencie, zdobywają główne nagrody oraz wyróżnienia na targach i w różnego rodzaju plebiscytach. Wysoka klasa tkanin łatwo czyszczących z kolekcji Magic Home została nagrodzona w 2017 roku Medalem Europejskim. To wyjątkowe wyróżnienie, które gwarantuje jakość i innowacyjność produktów.

Z okazji otwarcia Sklepu Firmowego Fargotex w Łomży, firma przygotowała mieszkańcom naszego miasta i okolic wiele rabatów i niespodzianek: dywany łatwo czyszczące można będzie kupić w promocyjnej cenie – już od 299 zł (trzeba się spieszyć, bo promocja trwa do wyczerpania zapasów!), tkaniny dekoracyjne z 20% rabatem, a za pomiar i montaż zasłon, firan oraz rolet w okresie wakacyjnym nie będzie pobierana żadna opłata. W sklepie pracuje także doskonała krawcowa, która doradzi i uszyje na miarę każdą dekorację okienną.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łomży i okolic na Dni Otwarte do Sklepu Firmowego Fargotex przy al. Legionów 114 C (budynek za Media Expert) już w najbliższy weekend od 14 do 16 lipca: w piątek i sobotę od 9 do 17 i wyjątkowo w niedzielę od 10 do 14.

 

materiał promocyjny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0