poniedziałek, 23 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Komisarz Niewiadomski

Krzysztof Niewiadomski, działacz PiS z Łomży, został wczoraj powołany przez premier Beatę Szydło na osobę pełniącą funkcję burmistrza Nowogrodu. Stanowisko będzie pełnił do czasu wyboru przez mieszkańców nowego burmistrza. Dotychczasowy burmistrz Józef Piątek zmarła 5. czerwca br. Wybory odbędą się w pierwszą niedzielę września.

Krzysztof Niewiadomski
Krzysztof Niewiadomski

- Nie zamierzam kandydować na burmistrza Nowogrodu – mówi Krzysztof Niewiadomski. - Liczę, że nowego burmistrza uda się wybrać już w pierwszej turze wyborów, a wówczas moja praca w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie powinna zakończyć się ok. 7. września. Jeśli potrzebna będzie druga tura wyborów to przedłuży się to do ok. 20. września – ocenia Niewiadomski. 
Krzysztof Niewiadomski ukończył studia pedagogiczne i prawnicze. Pracował w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży, a po likwidacji województwa został kierownikiem łomżyńskiego biura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Później m.in. był zastępcą burmistrza w Jedwabnem, doradcą wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego oraz zastępcą dyrektora ds. służb mundurowych Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Białymstoku. Ostatnio pełnił funkcję członka zarządu Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego „Nowy Świat” S.A. W Warszawie. To spółka córka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
- W związku z otrzymaniem od Pani premier powołania na tzw. komisarza w Nowogrodzie złożyłem rezygnację z pracy w PTE Nowy Świat – mówi Niewiadomski.


 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0