sobota, 17 lutego 2018 napisz DONOS@

Wypadek na głównym skrzyżowaniu w Wiźnie

Jedna osoba został ranna po zderzeniu samochodu osobowego i ciężarowego w Wiźnie. Do wypadku doszło przed godz. 13. na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 64 z drogą w kierunku Jedwabnego. Na miejsce są już ekipy ratunkowe. Droga na razie jest zablokowana, ale policja zapowiada, że niebawem ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Z pierwszych informacji przekazanych strażakom wynika, że jest jedna osoba poszkodowana, która znajdowała się poza pojazdem. Została zabrana do szpitala. Na razie nie wiemy jakie były okoliczności wypadku. Na miejscu są ekipy straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policjanci, którzy będą ustalać przyczyny i przebieg zdarzenia. 

Miejsce w którym doszło do wypadku to główne skrzyżowanie w Wiźnie. Przecinają się tu droga Łomża – Jeżewo z ulicą Stefana Czarnieckiego, która przechodzi w drogę powiatową w kierunku Jedwabnego. Policjanci podają, że po wypadku ruch w tym miejscu został całkowicie zablokowany. Samochody osobowe mogą objechać miejsce wypadku jadąc przez środek Wizny. Samochody ciężarowe na razie musza jeszcze czekać na przejazd, ale policjanci zapowiadają, że niebawem ruch przez skrzyzowanie będzie przepuszczany wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0