sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@
tekst płatny

Nowa „miejscówka” dla rodziny w Łomży

Już w najbliższy piątek, 14 lipca, wielkie otwarcie naszej placówki. O tym, czego możecie się spodziewać odwiedzając nasz punkt, opowiada specjalista ds. ubezpieczeń placówki – Anna Szymoniak.

specjalista ds. ubezpieczeń – Anna Szymoniak
specjalista ds. ubezpieczeń – Anna Szymoniak

Aviva dla Rodziny – to brzmi tajemniczo.

Co kryje się za tą nazwą? Aviva dla Rodziny to wyjątkową sieć placówek, w których w przyjaznej atmosferze można porozmawiać o ochronie zdrowia i życia swojej rodziny i zaplanować bezpieczną przyszłość finansową swoją i swoich bliskich. Jedna z takich placówek mieści się w Łomży, przy ulicy Stary Rynek 11.

Czego mogą spodziewać się osoby, które odwiedzą Wasz punkt?

Na gości czeka kawa i domowe ciasto, dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw. Wszystko po to, aby w kameralnych warunkach można było podjąć ważne decyzje dotyczące ochrony zdrowia i życia całej rodziny, ubezpieczyć samochód, dom i mieszkanie, pomyśleć o finansowym zabezpieczeniu swojej przyszłości (np. emeryturze) oraz zabezpieczyć swoją firmę i pracowników na wypadek niespodziewanych wydarzeń. Specjalnie przeszkolony zespół moich pracowników zaproponuje najlepsze rozwiązania i pomoże wybrać ubezpieczenie z szerokiej gamy produktów Avivy, które najlepiej będzie odpowiadało potrzebom całej rodziny. Specjalne propozycje mamy dla rodzin z trójką (lub więcej) dzieci, korzystających z Karty Dużej Rodziny – w tym darmowe NNW dla dzieci, jeśli jedno z rodziców ubezpieczy się na życie i zniżkę na ubezpieczenie dające dostęp do prywatnych przychodni.

Wielkie otwarcie już w ten piątek, 14 lipca?

Tak. Po kilku tygodniach malowania, sprzątania i urządzania wreszcie możemy zaprosić do naszej placówki. Na gości czekać będziemy w piątek, 14 lipca w godzinach 11:00-16:00. Z tej okazji przygotowaliśmy sporo atrakcji. Będą konkursy z nagrodami, tort i teatr baniek mydlanych, dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach skręcania zwierzątek z baloników. Gwarantuję świetną zabawę. Będziemy rozdawać także prezenty – darmowe ubezpieczenie turystyczne na 7 dni. Obiecujemy dużo niespodzianek.

Dziękujemy za rozmowę.

Dla czytelników portalu www.4lomza.pl niespodzianka:

PRZYJDŹ POROZMAWIAĆ O OCHRONIE DLA SWOJEJ RODZINY I ODBIERZ PREZENT UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE NA 7- DNI!

Podczas otwarcia czekają na Ciebie super atrakcje:

Strefa dla dzieci
teatr mydlanych baniek, konkursy plastyczne, warsztaty skręcania zwierzątek z balonów, malowanie twarzy

Poczęstunek
gorące napoje i pyszne ciasto

Eksperci
w swobodnej atmosferze porozmawiasz o bezpieczeństwie finansowym swoim i swoich bliskich

Pamiętaj 14 lipca, godz. 11:00-16:00, Aviva dla Rodziny, ul. Stary Rynek 11, Łomża

tel. 502 640 955


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0