niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Żmija ukąsiła kobietę

60-latka została ukąszona przez żmiję. Do zdarzenia doszło w sobotę późnym południem na jednej z posesji letniskowych w okolicach Rajgrodu. Do szpitala „na sygnale” zawieźli ją policjanci, których o pomoc poprosił mąż kobiety.

Jak przekazuje policja do pełniących służbę w  w okolicach Rajgrodu funkcjonariuszy „drogówki”, zgłosił się kierowca samochodu, z prośbą o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. W trakcie krótkiej rozmowy z mężczyzną policjanci ustalili, że jego żona odczuwa silny ból nogi i głowy, po tym jak została ugryziona prawdopodobnie przez żmiję, na jednej z posesji letniskowych. Policjanci widząc powagę sytuacji natychmiast przystąpili do udzielenia pomocy 60-latce. Mundurowi zabrali poszkodowaną do radiowozu, a następnie „na sygnałach” przewieźli kobietę do szpitala. Jednocześnie, funkcjonariusze poinformowali dyżurnego grajewskiej komendy o zaistniałym zdarzeniu, który niezwłocznie uprzedził placówkę medyczną o transporcie kobiety.

Policja podkreśla, że dzięki błyskawicznemu działaniu i pomocy policjantów kobieta szybko i bezpiecznie dotarła do szpitala, gdzie została jej udzielona pomoc medyczna.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0