sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

eMPeKiem na koncerty

Dziś wieczorem (godz. 19.00) Katedrze wystąpi argentyńska organistka Gabriela Ana Navarro Landaverria. Jej koncert będzie preludium XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża, który potrwa aż do przyszłej niedzieli. Koncerty będą w Łomży, ale także poza nią. Na te najciekawsze do Drozdowa i Czartorii widzów dowiezie i odwiezie autobus MPK. Bilety można zarezerwować przez internet.

MPK specjalne kursy autobusów na wybrane koncerty Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża organizuje od kilku lat. W tym roku autobusami miejskimi będzie można dojechać w najbliższą niedzielę 2. lipca do Drozdowa na „Koncert inauguracyjny”; we wtorek 4. lipca do Czartorii na koncert aktorów zamkniętego Teatru Żydowskiego w Warszawie pt. „Moniek Przepiórko”, oraz w przyszłą niedzielę 9. lipca do Drozdowa na kończącą festiwal „Wielką galę w pałacu - Jacek Szymański i jego goście”. Zapewniamy powrót – autobus odjedzie 10 minut po zakończeniu występów.
Bilet na linię festiwalową i powrót (jeden koncert – dojazd i powrót) będzie kosztował  5 złotych i będzie go można kupić u kierowców (bilet należy zachować na drogę powrotną). Bilety można zarezerwować przez internet na stronie www.mpklomza.pl
Każda osoba, która dokona takiego zgłoszenia i poda swój e-mail otrzyma kod, który uprawnia do zniżki na przejazd. Uczestnik zabawy musi go powiedzieć kierowcy – wtedy za bilet zapłaci jedynie 4 złote (w obie strony).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0