niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Droga do Mężenina była „za wąska”

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 679 z Łomży do Mężenina. W okolicach Pniewa „mocno otarły się” o siebie dwa jadące w przeciwnych kierunkach samochody osobowe. Ruch na drodze jest zablokowany, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło ok. 15.15. Uczestniczyły w nim dwa ople. Jedna osoba poszkodowana została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala, ale na razie nie wiemy jakich obrażeń doznała.   
Do wypadku doszło bo droga okazało się „za wąska”. Dwa jadące z przeciwnych kierunków samochody dojeżdżały do wzniesienia, a kierowcy nie widzieli się. Gdy samochody wyjechały na górkę kierowcy nie zdążyli zjechać na boki jezdni i samochody przy dużej prędkości mocno otarły się prawymi bokami. Po takim zderzeniu samochody zatrzymały się dopiero w odległości około 200-300 metrów od siebie. 
Po wypadku ruch na drodze Łomża – Mężenin została zablokowany. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a policjanci ustalają dokładnie okoliczności i przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0