niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@
tekst płatny

Dwoje dzieci z Łomży bierze udział w akcji „Stylowe dzieciaki” w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce

W miniony poniedziałek i wtorek, w Galerii Bursztynowej odbyła się sesja zdjęciowa w ramach akcji „Stylowe dzieciaki”. Przed obiektywem fotografa Adama Wołosza stanęło 13-ro dzieci, wśród nich dwoje z Łomży. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dwudniowego wydarzenia.

Ala na zdjęciu w niebieskiej spódnicy oraz Mieszko w niebieskiej koszuli
Ala na zdjęciu w niebieskiej spódnicy oraz Mieszko w niebieskiej koszuli

Były to dwa dni pełne wrażeń dla młodych uczestników akcji „Stylowe dzieciaki”. Wśród nich znalazło się także dwoje mieszkańców Łomży 6-letnia Alicja i 4-letni Mieszko. Najmłodsi zaprezentowali kolekcje marek Reporter Young, Coccodrillo oraz 5.10.15. Sesję uatrakcyjniły także zabawki ze sklepu Toy Planet, natomiast skarpetki i podkolanówki zasponsorowała marka Knittex.

Zanim dzieci pokazały swoje umiejętności na planie, wcześniej odwiedziły salon fryzjerski For You, gdzie miały zrobione ciekawe fryzurki. Do zdjęć najmłodszych malowała Aneta Salamucha. Dzięki artystycznemu spojrzeniu na makijaż powstały niesamowite tatuaże, które idealnie pasowały do stylizacji dzieci.

Już wkrótce centrum handlowe opublikuje zdjęcia z sesji zdjęciowej, tymczasem zapraszamy do zajrzenia za kulisy dwudniowego wydarzenia. Dla swoich fanów Galeria Bursztynowa przygotowała także materiał wideo, w którym będzie można zobaczyć wywiady z dziećmi przeprowadzone przez Joannę Zielińską. Film już niedługo będzie można obejrzeć na kanale Youtube Galerii Bursztynowej.

Na dzieciaki czeka jeszcze konkurs z okazji Dnia Dziecka, w którym zwycięzca otrzyma 500 zł na zakupowe szaleństwo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0