sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

Bocian z Moniuszki 16 zapewnił zwycięstwo

Grafika bociana na ścianie bloku przy ul. Moniuszki 16 w Łomży z daleka rzuca się oczy. Wysoki na pięć kondygnacji ptak spacerujący gdzieś nad brzegiem rzeki wywołuje pozytywne emocje i jak się okazuje podoba się – nie tylko Markowi Maliszewskiemu, który umieścił go fotograficznym podsumowaniu roku 2016 w Łomży. Blok na którym został wymalowany bocian właśnie wygrał konkurs na najładniejszy „budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji”

Bloku przy ul. Moniuszki 16 w Łomży
Bloku przy ul. Moniuszki 16 w Łomży

Konkurs organizuje firma „KREISEL. Ideą jest chęć propagowania interesujących rozwiązań architektonicznych oraz wyróżnienie architektów, inwestorów i wykonawców za elewacje wykonane w jej technologii. Do IV edycji można było zgłaszać realizacje budowlane oddane do użytku między 1 stycznia a 31 grudnia 2016 roku. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w sześciu kategoriach. Wśród zgłoszonych był tez blok z zasobów Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – ten przy ul. Moniuszki 16. Elewację godną podziwu i pierwszej nagrody w kategorii „budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji lub adaptacji” wykonała firma KOLBUD Spółka Jawna Waldemar i Bogumiła Skrodzcy z Kolna.
Przyłączamy się do gratulacji. A ŁSM, która poinformowała o tym zwycięstwie, podkreśla, że ta sama firma w roku tym roku remontować będzie dwa kolejne budynki w zasobach ŁSM w Łomży, tj. przy ul. Słowackiego 11 i Żeromskiego 3-3A.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0