niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@
tekst płatny

Ubezpieczenie OC auta w Łomży – tego jeszcze nie było

W ostatnim czasie zostało wprowadzone rozwiązanie, dzięki któremu kierowca posiadający polisę komunikacyjną i jeżdżący bezpiecznie może otrzymać zwrot części wpłaconej składki. Rozwiązanie wydaje się być rozsądne, ponieważ z jednej strony dbamy o bezpieczeństwo na drogach, z drugiej strony klienci płacą niższą składkę. Polisy oparte o rozwiązania telematyczne dostępne są także w Łomży.

Jedną z innowacji jest aplikacja bazująca na rozwiązaniach telematycznych pozwala ocenić styl jazdy kierowcy – zlicza m.in. przejechany dystans, a także „płynne” oraz „bezpieczne” kilometry. Następnie klasyfikuje kierowcę do odpowiedniego profilu, co decyduje o wysokości przyznanej premii. „Innowacje, które w polisach OC pomagają obniżyć składkę są oczekiwane przez kierowców w Łomży” mówi właściciel agencji Multi Ubezpieczenia- Izabela Żukowska. Warto dodać, że kierowcy preferujący bardziej dynamiczny styl jazdy nie będą karani wyższą składką – po prostu nie otrzymają premii, czyli zwrotu części składki.

Innowacją dzięki której dokonała się rewaluacja w podejściu do klienta jest możliwość przeliczenia składki za polisę OC w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Coraz sprawniej działające systematy informatyczne sprzyjają konkurencyjności. "Dzięki takiej możliwości nasi klienci mają korzystną cenę, ale także dodatkowe parametry polisy jakie zapewniają nowoczesne ubezpieczenia" zaznacza właściciel agencji Multi Ubezpieczenia w Łomży- Izabela Żukowska.

Multi Ubezpieczenia Agencja Ubezpieczeniowa:
Łomża, ul. Wyszyńskiego 6 lok.47 – na rogu bloku, 150 m przed Marketem Mila
Czynne poniedziałek-piątek w godzinach 9:00- 17:00
tel: 506 151 812 lub 500 405 464

Zapraszamy także na www.multilomza.pl lub odwiedź nas na Facebooku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0