niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Jutro będzie trochę cieplej

Nocą temperatura w regionie spadła do ok. +1°C, ale w Suwałkach przy gruncie było jeszcze -3.7°C. Kolejne noce mają być już cieplejsze, choć do końca tygodnia nawet w ciągu dnia wiosennego ciepła jeszcze nie poczujemy. Nieco lepszy ma być wtorek, gdy temperatura ma podskoczyć do +16°C.

Dziś w ciągu dnia synoptycy zapowiadają w regionie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami opady deszczu, ale bez przymrozków - temperatura minimalna od 3°C do 5°C. 
We wtorek trochę bardziej się ociepli. Temperatura maksymalna w województwie podlaskim od 13°C do 16°C, ale też zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. 
Niestety prognozy numeryczne wskazują, że kolejne dni znowu będą chłodniejsze z temperaturami maksymalnie do +10°C.  Być może poprawi się na długi weekend. Accuweather.com na przyszłą niedzielę w Łomży prognozuje dziś aż +23°C i słońce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0