czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Wpadł z amfetaminą

We wtorek policjanci zatrzymali w Łomży 34-letniego kierowcę osobowego forda przy którym znaleziono blisko 10 gramów amfetaminy. Jak się okazało mężczyzna prawdopodobnie kierował pojazdem będąc pod wpływem środków narkotycznych.

Ewelina Szlesińska podaje, że zatrzymany do kontroli kierowca forda pomimo tego, że był trzeźwy, zachowywał się nerwowo i nie potrafił udzielić odpowiedzi na zadawane przez funkcjonariuszy pytania. Nie posiadał też przy sobie żadnych dokumentów, ale miał rozszerzone źrenice i szkliste oczy. W pewnym momencie 34-latek wyrzucił torebkę foliową z białym proszkiem. Okazało się, że było w niej około 10 gramów amfetaminy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badania mężczyzny narkotesterem dały wynik pozytywny. Kierowca, mieszkaniec województwa mazowieckiego, został zatrzymany i przewieziony do szpitala, gdzie pobrano od niego krew, aby przeprowadzić badania laboratoryjne na zawartość substancji narkotycznych.

34-latek noc z wtorku na środę spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Jak podaje policja kwestia postawieniu mu jeszcze zarzutów kierowania samochodem pod wpływem narkotyków, uzależniona jest od wyniku badania krwi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0