sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

Popisy łomżyńskich tancerzy w RYTM ULICY

Świetnie zaprezentowali się łomżyńscy tancerze Studia BKStep podczas rozgrywanej w Pile 16. edycji największego turnieju street dance w Polsce RYTM ULICY. Tancerze rywalizowali indywidualnie oraz grupowo m.in. w kategoriach house dance, poppin, street dance i hip hop dance. Na parkiecie gościła najlepsza czołówka polskiej sceny tanecznej, a wśród nich tancerze Studia BKStep. W jury zasiadali topowi tancerze z Polski i zza granicy m.in. Martha Nabiwre (Szwecja), Zolsky (Polska), Franky Dee (Niemcy).

BK SKANSEN
BK SKANSEN
Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska
Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska

Jak co roku z pucharem wróciły perełki łomżyńskiej szkoły tańca - Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska, zajmując wysokie trzecie miejsce. Utalentowane dziewczyny samodzielnie opracowały autorską choreografię. Pasja i ciężka praca oraz regularny udział w warsztatach przyniosły kolejny sukces.  Młode tancerki prezentują światowy poziom co klasyfikuje je do grona prawdziwych zawodowców.
Największe emocje wzbudził tym razem występ formacji BK SKANSEN (30 +) w składzie: Aneta Borawska, Agnieszka Czarnecka, Aleksandra Dębek, Elżbieta Dobrońska, Marcin Fabiszewski, Alicja Górska, Tomasz Jakubiak, Marek Kisiel, Justyna Konopka, Mirosław Nicewicz, Mariusz Nowicki i Arkadiusz Statkiewicz. Grupa, dla której był to pierwszy start turniejowy zdobyła drugie miejsce.
- Od wielu lat moim marzeniem było utworzenie formacji hiphop dla dorosłych. Dwa lata temu udało się je zrealizować – mówi Marek Kisiel. - Niesamowita grupa bardzo szybko się zżyła tworząc taneczną rodzinę, gdzie ojcem jestem ja, a ukochaną mamą choreografka Adrianna Rajkowska. To grupa niepoprawnych optymistów, która wytrwale trenuje dwa razy w tygodniu, tworząc na zajęciach atmosferę niezłej BeKi, a umiejętnościami udowadniają, że nie taki z nich znowu Skansen. Niedawno dołączyli do nich bboye legendarnego CT GROUP tworząc tym samym idealny dream team. 
Marek Kisiel zapowiada, że to dopiero początek i jeszcze nie raz BK SKANSEN sprawią, że o Łomży i jej tancerzach będzie głośno. 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0