Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Przetargi na Via Baltica do Łomży będą...

Główne zdjęcie
Łomżyńskie odcinki Via Baltica

- Postępowania przetargowe na wszystkie odcinki S61 Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn są planowane do ogłoszenia w I kw. 2017 r. - przekazuje Szymon Huptyś rzecznik prasowy Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. - W pierwszej kolejności powinny zostać ogłoszone postępowania dla odcinków 4-6, a następnie dla odcinków 1-3.

Zadania 4, 5 i 6 to odcinki przyszłej drogi ekspresowej S61 od węzła Łomża Zachód w okolicach podłomżyńskich Sierzput, gdzie przecinać ma się planowana obwodnica Łomży z drogą krajową nr 61 w kierunku Ostrołęki, do obwodnicy Szczuczyna wraz z nowym mostem przez Narew. Przetargi w systemie „zaprojektuj i zbuduj” na te zadania miały być ogłoszone jeszcze w grudniu ubiegłego roku, ale z nieznanych powodów nie udało się tej obietnicy dotrzymać...

Zadania: 1, 2 i 3 obejmują odcinek S61 od Ostrowi Mazowieckiej do Łomży (do węzła Łomża zachód). W tym wypadku dokumentacyjnie GDDKiA jest nieco opóźniona. Opracowana „koncepcja programowa” dla odcinka nr 1 nie przeszła jeszcze pełnej procedury zatwierdzania przez administrację drogową.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę