niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

Pracodawcy poszukiwani

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży poszukuje pracodawców, którzy byliby gotowi zatrudnić bezrobotnych w ramach projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Łomżyński PUP realizuje dwa projekty ze środków EFS. Do absolwentów są staże w ramach programu „Debiut na rynku pracy”, a dla osób długotrwale bezrobotnych prace interwencyjne z projektu o nazwie „Aktywne wejście na rynek pracy ”. W sumie w obu prace ma otrzymać 450 osób.


Łomżyński zatrudniak apeluje do pracodawców o udział w realizacji projektów. Zainteresowani biznesmeni powinni zgłosić się do PUP w Łomży do pokoju 302 (w sprawie staży) lub 303 (w sprawie prac interwencyjnych). Wnioski na aktywizację osób bezrobotnych można pobrać także ze strony internetowej urzędu www.pup.lomza.pl.

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę