Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Przegraliśmy. ŁKS Łomża - Sparta Augustów 0 : 1

"Coś się kończy i coś się zaczyna" - powiedział po meczu jeden z kibiców. Kończy się nieprzerwane pasmo zwycięstw Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Zaczyna walka o awans do III Ligi. Zaraz po meczu trener ŁKS - u Tadeusz Gaszyński, powiedział, że zespołowi zabrakło sportowego szczęscia.

"Sytuacji mieliśmy masę. Zaczynając od sytuacji, które miał Jacek Lis i inni zawodnicy, do niewykorzystanego karnego. Bramkę straciliśmy po błędzie Karola Salika. Prosta piłka, wypuszcza ją z rąk i przegrywamy 1 : 0. Szkoda, bo publiczność dopisała i chcieliśmy koniecznie wygrać to spotkanie.' - powiedział Gaszyński (posłuchaj całej wypowiedzi trenera)
Jest to dopiero początek sezonu. Kibice twierdzą, że nie opuszczą zespołu i dalej będą zacięcie kibicowali. Dzisiaj pokazali się z bardzo dobrej strony. Flary, serpentyny, a wszystko bez niepotrzebnych zadym.
'Obiecujemy, że będzie więcej i zawodnicy i działaczacze ŁKS u będą zadowoleni z naszego dopingu' - powiedział jeden z kibiców ŁKS - u (posłuchaj kibiców)
Kolejne spotkanie Łomżyński Klub Sportowy rozegra z Jagiellonią Białystok w Białymstoku.

rozmowa z trenerem Tadeuszem Gaszyńskim 2841286 bajtów
rozmowa z kibicami - rozmiar: 676257 bajtów
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę