Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

KOLĘDA KS. BISKUPA I KONCERT KOLĘD - 3.12.2016 r.

Dnia 3.01.2016 r. w naszym kościele mszę św. o godz. 8.00 przewodniczył Ordynariusz naszej diecezji J.E. Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski. Po Mszy św. Ksiądz Biskup złożył wizytę kolędową i poświęcił nasz klasztor. Jak w każdą 1-wsza niedzielę miesiąca ks. kapelan wystawił Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Siostry adorowały aż do Mszy św. wieczornej. Na Mszy św. wieczornej gościłyśmy dziewczęta z DPS-u które zaśpiewały kilka kolęd.

S. Stefania OSB
śr, 06 stycznia 2016 10:26
Data ostatniej edycji: pt, 08 stycznia 2016 21:06:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę