Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Chętnik w Ciechanowcu

W Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu do 27 października 2015 roku prezentowana jest wystawa „Chętnik znany i nieznany”poświęcona znakomitemu badaczowi i znawcy Kurpiowszczyzny, muzealnikowi, działaczowi społecznemu i politycznemu, założycielowi Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie i muzeum w Łomży. Ekspozycja została przygotowana przez Muzeum Pólnocno-Mazowieckie w Łomży z okazji 130 rocznicy urodzin Adama Chętnika (1885-1967) i była pokazywana w Łomży wiosną 2015 roku w ramach obchodów Roku Chętnikowskiego w województwie podlaskim. Na wystawę składają się dokumenty, fotografie, książki i publikacje, obrazy, rzeźby ludowe, sprzęty i meble, którym towarzyszą fragmenty tekstów autorstwa Adama Chętnika przybliżające jego pracę i zainteresowania,

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
śr, 16 września 2015 12:50
Data ostatniej edycji: cz, 17 września 2015 15:49:49

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę