środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

32-latek z Łomży kopał i się dokopał

Łomżyńscy policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali pijanego 32-letniego mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie szklanych drzwi w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia.

W miniony wtorek tuż przed północą, dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z lokali gastronomicznych w Łomży. Na miejsce pojechał patrol wydziału patrolowo– interwencyjnego. - Jak wynikało z relacji zgłaszającego, mężczyzna kopiąc w szklane drzwi rozbił je, po czym uciekł – informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już po chwili zauważyli mężczyznę, którego wygląd pasował do opisu uzyskanego na miejscu zdarzenia. 
Mężczyzna na widok zbliżających się policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera. Okazało się, że to 32 -letni mieszkaniec Łomży. Badanie wykazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 32-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, w wyniku którego powstały  straty na kwotę blisko 600 złotych. Wkrótce odpowie za swój czyn przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0