Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Na grzyby w styczniu

Choć kolejna zima kusi długimi wiosennymi przerywnikami - w malowniczych lasach pustki. Jak łatwo ulegamy nowym przyzwyczajeniom: w miejsce zdrowego spaceru - bezruch przy migającym ekranie. Tymczasem przy odrobinie wysiłku można odnaleźć wyjątkowe piękno - niedaleko nas. Jak w tym miejscu, gdzie strzelistość sosen i głębię perspektywy podkreślił prześwit leśnej drogi prowadzącej do Narwi. W nagrodę za trud, przy odrobinie szczęścia spotkamy grzyby, często maleńkie ale piękne w swej różnorodności kształtów i barw. Jednak prawdziwą sztuką jest odnalezienie zimowych okazów, nieznanych o egzotycznych nazwach: boczniaki ostrygowate, zimówki aksamitnotrzonowe i uszy bzowe.

 

Bolesław Deptuła
śr, 21 stycznia 2015 23:53
Data ostatniej edycji: pt, 23 stycznia 2015 10:11:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę