poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@
tekst płatny

Ferie z Bursztynową!

Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci do wzięcia udziału w super zajęciach w Galerii Bursztynowej! Połączymy edukację z rozrywką. W sobotę 24 stycznia Bursztynek zaprasza na zajęcia języka angielskiego. Dzieci będą miały okazję poćwiczyć język angielski w nowoczesnym oraz kreatywnym otoczeniu. Szkoła YES zapewni dzieciom niecodzienną przygodę podczas aktywnej nauki języka przy wykorzystaniu mat edukacyjnych Play Me & Learn, ciekawych gier oraz tablicy interaktywnej.

Dzieci będą miały również możliwość wzięcia udziału w kreatywnych zajęciach plastycznych polegających na zdobieniu drewnianych form techniką decoupage. Pracownia ZARE przygotowała ciekawe warsztaty  wykonywania  biżuterii z różnych materiałów. Będzie to świetna okazja aby dzieci stworzyły swoje własne i niepowtarzalne dzieła, które  będą mogły zabrać do domu. Ponadto sklepy Toy Planet oraz Blueberry ufundowały ciekawe nagrody w różnych konkursach które będą zachęcały dzieci do aktywności.   Miłośników szalonej zabawy zapraszamy w niedzielę na zajęcia Zumby. Profesjonalne instruktorki zabiorą dzieci w piękny świat tańca przy energicznej muzyce. Zapraszamy również mamusie z pociechami. Wspólnie spędzimy zdrowo i aktywnie czas!

Bursztynek oraz Dobra Wróżka będą zachęcać dzieci do aktywnego udziału w zajęciach w sobotę od 11:00 do 17:00 oraz w niedzielę od 14:00 do 17:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma Dyplom Bursztynka. Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.

www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0