poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

Młodzi twórcy aniołów

Szymon Sobczyński z SP 10 i Magdalena Duchnowska z SP 2 w Łomży zwyciężyli w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt: „Bóg posłał anioła… - anioł z mojej wyobraźni”.

Podsumowanie konkursu odbyło się w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego nr 2 w Łomży. Tematyka konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem, a – jak przekazują organizatorzy -  wszystkie anioły były piękne. Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace młodych artystów biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność, pomysłowość oraz estetykę wykonania pracy. Spośród nadesłanych prac ostatecznie nagrodzono 6 najlepszych, a 11 innych wyróżniło.

Za najlepsze uznano aniołki wykonane przez uczniów łomżyńskich szkół „dziesiątki” i „dwójki” Szymona Sobczyńskiego i Magdalenę Duchnowską. Drugie miejsca przypały aniołom Marii Rupacz z Przedszkola Samorządowego w Nowogrodzie i Julii Godlewskiej z SP 2 w Łomży, a trzecie Wiktorii Chochowskiej  i Maciejowi Wykowskiemu z SP 2 w Łomży.

Nagrody laureatom konkursu podarował rzeźbiarz Zbigniew Godlewski, a wręczała je Grażyna Ważna-Zwierzyńska, dyrektor „dwójki”.

Organizatorzy: M.Kneć, W.Szudrawska
Fot. JS@JS


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0