niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Zatrzymani z narkotykami

Blisko 100 gramów marihuany miał przy sobie 21-letni mieszkaniec Kolna, który wraz z dwoma innymi młodymi mężczyznami w wieku 20 i 24 lat został zatrzymany przez policję w Szczuczynie. Z ustaleń mundurowych wynika, że działaniem grupy kierował zaledwie 19-letni mieszkaniec Szczuczyna, który został zatrzymany na terenie Łomży. Policja podaje, że sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są dalsze zatrzymania. Trzech z czterech zatrzymanych mężczyzn decyzją sadu już trafiło do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Grajewie w miniony czwartek policjanci w wyniku intensywnej pracy zatrzymali na jednej z posesji w Szczuczynie trzech mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Okazało się, że jeden z nich - 21-letni mieszkaniec Kolna miał przy sobie blisko 100 gramów marihuany. Natomiast w samochodzie należącym do 24-letniego właściciela posesji funkcjonariusze znaleźli ponad 5 gramów amfetaminy. W ręce mundurowych wpadł także mający najprawdopodobniej związek z tą sprawą 20-latek.  Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że działaniem całej trójki kierował 19-letni mieszkaniec Szczuczyna, który został zatrzymany na terenie Łomży.

Wszyscy mężczyźni usłyszeli już zarzuty i oprócz 20-latka, zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Teraz postępowaniem całej czwórki zajmie się sąd.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0