poniedziałek, 19 marca 2018 napisz DONOS@

Spotkanie opłatkowe w Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej

Atmosfera w wigilię Bożego Narodzenia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży każdego roku jest wyjątkowa. Spotkanie opłatkowe zaczęło się punktualnie o godz. 15.00 16 grudnia 2014 . Jak co roku wychowankowie z dużym zaangażowaniem, wzruszeniem przedstawili dla zaproszonych gości „Jasełka Wigilijne” przygotowane pod opieką Pani Beaty Antoniuk - aktorki z Teatru Lalki i aktora w Łomży.

W trakcie przedstawienia zarówno wszystkim pracownikom jak i wychowankom serce biło szybciej, towarzyszyło wzruszenie, pojawiał się uśmiech ale  i łzy. Uczestników spotkania pobłogosławił ks. bp Tadeusz Bronakowski, po czym życzenia złożyła wiceprezydent  Pani Agnieszka Barbara Muzyk. 
Od lat wychowankowie placówki piszą listy do Świętego Mikołaja. Życzenia młodzieży są bardzo różne. Czasem wyjątkowo przyziemne, czasem też lista ich jest bardzo długa. W tym roku wszyscy wychowankowie byli mile zdziwieni, gdy otwierając swoje paczki znajdowali prezenty o które prosili.

Dużą niespodzianką dla młodzieży były imienne prezenty dla każdego z nich,  przysłane z USA od zaprzyjaźnionych osób.
W imieniu wszystkich pracowników i wychowanków dziękuję gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz dziękuję wszystkim darczyńcom i osobom, które wspierają nasza placówkę.

opr. Krzysztof Jankowski 

Marek Osowiecki
cz, 18 grudnia 2014 11:59
Data ostatniej edycji: cz, 18 grudnia 2014 12:14:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0