czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Tancerze z Łomży triumfują w Ostrołęce

Cztery pierwsze miejsca wywalczyli tancerze Marka Kisiela z B.K.STEP podczas odbywającego się w Ostrołęce III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „Ofensywa Tańca”. W sumie Ostrołęce rywalizowało ponad 600 tancerzy z 23 miast w kategoriach: disco dance, hip hop, popping, locking oraz house dance. Łomżanie triumfowali kategoriach Hip Hop.

Pierwsze miejsce w kategorii solo 12-15 lat wywalczyła Wiktoria Kosmowska. W tej samej kategorii na drugim miejscu znalazła się jej koleżanka Natalia Kisiel. Obie dziewczyny nie miały sobie równych w duecie zdobywając złoto w kategorii wiekowej 12-15 lat. Rywalizujące w tej samej grupie duetów Julia Jakubiak i Paulina Rola zajęły czwarte miejsce, a na piątym miejscu sklasyfikowano Jeremiasza Cieniewicza i Kingę Nicewicz.
Bezkonkurencyjne były także łomżyńskie zespoły. B.K.Teamki zajął pierwsze miejsce w kat. formacje 12-15 lat, a Skrecz triumfował w kat. formacje powyżej 15 lat.
- Jesteśmy niezwykle dumni z naszych podopiecznych i szczęśliwi z tylu wysokich miejsc, które wywalczyli - mówi Marek Kisiel. - To naprawdę ciężka wielogodzinna praca na treningach indywidualnych czy grupowych, żeby móc osiągać takie sukcesy. Nasi tancerze podchodzą do tego bardzo poważnie zawsze dając z siebie 100% i wielokrotnie poświęcają każdą wolną chwilę na doskonalenie umiejętności. W dzisiejszych czasach niestety bardzo trudno jest zachęcić młodzież do aktywności pozalekcyjnej więc rodzice powinni być dumni ze swoich dzieci oraz wspierać w rozwijaniu miłości do tańca, ponieważ trud i serce, które wkładają w to co robią jest godny naśladowania przez rówieśników.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0