poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

„Szlachetna Paczka” czeka na paczki

„Szlachetna Paczka” to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który od 200 roku w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej. Projekt łączy wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców, a w efekcie tego powstają paczki na Boże Narodzenie dla rodzin w trudnych sytuacjach także z Łomży i okolic. W naszym rejonie działa ok. 50 wolontariuszy, którzy wyszukują rodzin, którym potrzebna jest pomoc. W tej chwili na liście jest już ok. 120 rodzin, które mają zostać włączone do projektu. Teraz poszukiwani się ci, którzy przygotują dla nich paczki.

Ideą Szlachetnej Paczki jest to, że konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Otrzymana paczka ma być impulsem do zmiany oraz wsparcia w trudnej sytuacji materialnej. Poszukujemy darczyńców, którzy ufundowaliby paczki. Moga nimi być zarówno pojedyncze osoby jak i rodziny, czy grupy przyjaciół, współpracowników...

22 listopada 2014r. na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl zostanie otworzona baza danych z informacjami na temat sytuacji poszczególnych rodzin. Tam potencjalny darczyńca będzie mógł zapoznać się z opisem danej rodziny w potrzebie i ufundować jej paczkę. W dzień finału akcji czyli 13-14 grudnia 2014r. zostaną one wręczone rodzinom. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie www.szlachetnapaczka.pl lub na facebooku na profilu Szlachetna Paczka Łomża.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0