niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5811

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


6 medali w Mistrzostwach Łomży w pływaniu !!!

W dniu 8 listopada 2014 roku na pływalni nr 1 odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w pływaniu. Zawody przeprowadzone zostały we wszystkich stylach na dystansie 50 m. Każdy zawodnik mógł wystartować maksymalnie w dwóch stylach.

Łomżyński "Ekonomik" reprezentowało troje uczniów: Maria Adamowska, Michał Kapelewski i Anita Waszczuk.

Mistrzostwo Łomży zarówno w stylu grzbietowym jak i dowolnym zdobyła Anita Waszczuk. Na drugim miejscu w tych samych konkurencjach uplasowała się Maria Adamowska. Natomiast w rywalizacji chłopców dwa srebrne medale zdobył Michał Kapelewski w stylu dowolnym i grzbietowym.

Obydwie męskie konkurencje były najliczniej i najsilniej obsadzone ze wszystkich. Dlatego sukces Michała należy docenić. Dziękujemy zawodnikom za wysiłek włożony w treningi i zawody oraz gratulujemy wspaniałych wyników i medali.

Kolejne mistrzostwa odbędą się wiosną. Może uda się wtedy wystawić liczniejszą reprezentację Ekonomika. Naszym sportowcom życzymy zatem zacięcia sportowego, udanych treningów, a w następnych mistrzostwach jeszcze lepszych wyników.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 15 listopada 2014 20:33
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:13:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0