czwartek, 22 marca 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5817

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w,, MLECZNEJ DOLINIE

7 października 2014 roku uczniowie klasy I i II TL wraz z opiekunami gościli w jednym z największych zakładów przetwórstwa mleczarskiego w kraju -Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita.

Wysokie Mazowieckie to siedziba najważniejszego zakładu grupy kapitałowej funkcjonującej pod marką Mlekovita.

Spółdzielnia jest liderem polskiego mleczarstwa i najcenniejsza marką sektora produkcyjnego.

Młodzież miała okazję poznać specyfikę funkcjonowania firmy ze szczególnym uwzględnieniem logistycznych procesów zaopatrzenia surowcowego i magazynowania opakowań jak i wyrobów gotowych.

W magazynach uczniowie z bliska poznali stosowane metody składownia zapasów, oznaczania miejsc składowania i wyposażenia magazynu.

Interesującym rozwiązaniem okazał się automatyczny magazyn wertykalny,który pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Zastosowanie zasady "produkt do operatora" wpływa na optymalizację przebiegów oraz skrócenie czasu niezbędnego do przygotowania zamówienia.

Wizyta była pierwszą okazją dla klasy I TL i kolejną dla klasy II TL przybliżenia zagadnień z zakresu organizacji i planowania procesów magazynowych, objętych kwalifikacją zawodową A.30 oraz kolejnym etapem relizacji zadań w ramach programu ,,Plan wycieczek przewidzianych w cyklu nauczania w zawodzie technik logistyk".

Opracowała: Katarzyna Szymańska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 10 listopada 2014 07:45
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:12:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0