wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2014

Najbardziej przedsiębiorczy nauczyciele z całej Polski oraz przedstawiciele najlepszych zespołów uczniowskich uczestniczących w programach edukacyjnych z zakresu przedsiębiorczości odebrali nagrody za całoroczną pracę edukacyjną. Wśród nich była także Zofia Rusiłowicz - Kleczyńska, opiekun Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości przy Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łomży im. Jana Pawła II.

Łomżyńska nauczycielka została uhonorowana tytułem: Najlepszy Nauczyciel Przedsiębiorczości 2014 w woj. podlaskim, w kategorii szkoły gimnazjalne.
- Ta nagroda jest dla mnie satysfakcją i potwierdzeniem, że przedsiębiorczości należy się uczyć już od najmłodszych lat, bo cechy przedsiębiorczego umysłu kształtuje się już we wczesnym dzieciństwie – mówi Zofia Rusiłowicz - Kleczyńska.
Nagrodę odebrała podczas Ogólnopolskiej Gali IMPULS 2014  zorganizowanej w ubiegły piątek w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Organizatorem Klubu IMPULS, który zrzesza najaktywniejszych nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w ogólnopolskich projektach edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości jest Narodowy Bank Polski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0