wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Zabójca konkubenta matki w areszcie

- W sobotę wieczorem został zatrzymany na terenie Łomży 21-latek, który był przez policjantów intensywnie poszukiwany od piątkowego wieczoru, w związku z podejrzeniem o zabójstwo 51-letniego konkubenta swojej matki – informuje Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Podejrzany od zatrzymania przebywał w policyjnym areszcie, zaś śledztwo w tej sprawie przejęła Prokuratura Rejonowa. Przypomnijmy, że 51-letni mężczyzna zmarł po dźgnięciu nożem przy ul. Pocztarskiej w Łomży.


Głośna w mieście tragedia rozegrała się nocą w mieszkaniu na starówce, gdzie – jak wstępnie ustaliła policja – prawdopodobnie w czasie kłótni 21-letni syn konkubiny dźgnął nożem jej 51-letniego konkubenta. W piątek około godz. 22.40 dyżurny policji dostał nagłe zgłoszenie z pogotowia ratunkowego, że w jednym z mieszkań przy ul. Pocztarskiej znajduje się mężczyzna ugodzony nożem. 51-latek, mimo udzielonej pomocy medycznej, zmarł. W sobotę rano policja podawała, że przed przyjazdem służb ratowniczych na miejsce zdarzenia, nie było już tam człowieka, podejrzewanego o zadanie śmiertelnego ciosu. 21-latka zatrzymano w Łomży sobotę wieczorem.

O tym, jak wyglądały wówczas relacje między domownikami i co się stało w trakcie kłótni, że syn konkubiny sięgnął po feralny nóż, zadecydują dodatkowe czynności z udziałem osoby podejrzanej. - Dzisiaj do sądu zostanie skierowany wniosek o zatrzymanie mężczyzny w areszcie – potwierdza prokurator Grzegorz Kryszpin z Prokuratury Rejonowej w Łomży. - Zatrzymanemu grozi od ośmiu do 15 lat lub 25 lat albo nawet dożywocie. Wszystko teraz zależy od ustalenia przebiegu zdarzeń...

Mirosław R. Derewońko


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0