środa, 21 marca 2018 napisz DONOS@

Domino na skrzyżowaniu

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu się czterech samochodów przy skrzyżowaniu alei Legionów z ulicą Przykoszarową w Łomży. Tuz przed 8.00 w rząd samochodów stojących przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle uderzyła kierująca volkswagenem golfem inicjując efekt domina.

Po uderzeniu golfa w tył forda, popchnięty ford uderzył w tył hondy, a ta w poprzedzającego ją seata. W wyniku uderzeń ucierpiała pasażerka forda, którą karetka pogotowia zabrała do szpitala. W miejscu zdarzenia mogą jeszcze występować niewielkie utrudnienia w ruchu, bo jeden pas jest zablokowany. Na miejscu pracują policjanci.
Policjanci po raz kolejny apelują też o rozwagę i uwagę. Chwila zagapienia się w porannym natłoku komunikacyjnym może doprowadzić do nieszczęścia.

Bezpieczne święta
Poniedziałkowa poranna stłuczka przy skrzyżowaniu alei Legionów z ulicą Przykoszarową to 9 zdarzenie drogowe z całego świątecznego weekendu. Jak podaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży od piątkowego południa, gdy zaczęła się policyjna akcja Znicz w regionie nie zanotowano żadnego wypadku drogowego. Policji zgłoszono tylko kilka kolizji z których część zdarzyła się na parkingach, a funkcjonariusze z Łomży w trakcie służby ujęli 3 nietrzeźwy kierujących.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0