poniedziałek, 26 lutego 2018 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie

31-letni pieszy zginął pod kołami ciężarówki. Do śmiertelnego potrącenia doszło w niedzielny poranek na drodze krajowej nr 61 w okolicy Janowa. Kierowca ciężarówki zbiegł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policję.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 5.00 rano. Policjanci podają, że pieszy szedł w kierunku Ostrołęki, a ciężarówka jechała od Ostrołęki w kierunku Łomży. Na wzniesieniu kierowca ciężarówki potracił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Była to ciemna, prawdopodobnie granatowa ciężarówka. Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą udzielić istotnych informacji do wyjaśnienia tej sprawy, o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1458, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.

Na razie nie są znane przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaznacza, że pieszy nie miał obowiązkowych już elementów odblaskowych na ubraniu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0