poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5810

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Łomżyński DEN

Ponad dwustu pedagogów, dyrektorów i nauczycieli z d. Łomżyńskiego spotkało się na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

 

Gości powitał dyrektor „Ekonomika” Paweł Drożyner, który otrzymał nagrodę prezydenta Łomży, tak jak dyrektorzy I, II i III LO: Jerzy Łuba, Józef Przybylski i Grażyna Chodnicka.

Nagrody kuratora otrzymali, m.in., Małgorzata Arnista (SP Wygoda), Jolanta Boryszewska (ODN Łomża), Iwona Domańska (KG Łomża), Albina Galik - Chojak (ZSWiO Łomża), Irena Domańska (SP 5 Łomża), Jadwiga Juchniewicz (PP nr 5) i Elżbieta Wiśniewska (ZSTiO Łomża).

Wicewojewoda podlaski Wojciech Dzierzgowski uhonorował za 35 lat pracy  Elżbietę Bieńkowską, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie, Złotym Krzyżem Zasługi. Pedagodzy otrzymali dziesiątki złotych, srebrnych i brązowych medali długoletniej służby i Medali Komisji Edukacji Narodowej, której ustanowienie przez króla Stanisława Poniatowskiego w 1773 r. dało od 1972 r. asumpt do obchodów dzisiejszego Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody od marszałka podlaskiego z racji święta otrzymał Radosław Wszędyrówny z Biblioteki Pedagogicznej i dyrektor Bernard Zbigniew Kossakowski z ODN w Łomży.

Program artystyczny przygotowała młodzież "Ekonomika" pod kierunkiem Pani Jadwigi Rogalskiej i Izabeli Haponik oraz oprawę muzyczną zespół pod opieką Pana Krzysztofa Domalewskiego.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 20 października 2014 21:50
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:14:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0