piątek, 23 marca 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5817

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wycieczką w PEPEES S.A.

W dniach 8 i 10 października 2014 roku dwie grupy uczniów klasy II Technikum Logistycznego zwiedziło Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. w Łomży.

Wycieczka była zorganizowana przez autorki planu wycieczek przewidzianych w cyklu nauczania w zawodzie technik logistyk, panie Magdalenę Salamońską i Katarzynę Szymańską.

Młodzież miała okazję poznać organizację procesu produkcji, stosowane technologie oraz logistyczną obsługę klienta na przykładzie największego zakładu przetwórstwa ziemniaka skrobiowego w Polsce i jedynego krajowego producenta glukozy krystalicznej.

Podczas wycieczki przybliżono również uczniom, wdrożone i certyfikowane od roku 2007 zagadnienia z zakresu zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z międzynarodowymi standardami: ISO 9001:2008; ISO 22000:2005; HACCP i BRC zapewniające wysoką jakość i pełne bezpieczeństwo zdrowotne produkowanych wyrobów.

Program tematyczny został zrealizowany bardzo profesjonalnie i w ciekawej oraz sympatycznej formie. Jego wysoce merytoryczny przebieg związany był z realizacją programu nauczania - technik logistyk numer 333107 oraz efektami kształcenia zgodnie z kwalifikacją: A.30. Organizowanie i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania.

Mamy nadzieję, że będzie to początek udanej współpracy naszej szkoły z Przedsiębiorstwem Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A.

Opracowanie; Magdalena Salamońska, Katarzyna Szymańska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 19 października 2014 08:27
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 22:30:43

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0