niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Kandydaci na radnych miasta z ośmiu list

Osiem komitetów wyborczych zarejestrowało swoje listy kandydatów do listopadowych wyborów na radnych Rady Miasta Łomża. Prawie wszystkie zarejestrowały listy w każdym z 4 okręgów na jakie podzielone jest miasto. Nie zrobiło tego tylko PSL, który swoje listy zgłosił do 3 okręgów. Niemniej także jemu daje to już uprawnienie do zgłoszenia własnego kandydata na prezydenta Łomży. Termin ich rejestracji minie za 10 dni.

Listy kandydatów na radnych Łomży zgłosiły wszystkie najważniejsze4 w kraju partie polityczne: Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polskie Stronnictwo Ludowe i Nowa Prawica - Janusza Korwin – Mikke.  Pozostałe to listy lokalnych komitetów wyborczych: „Łomża Nasze Miasto”, „Razem dla Łomży” i „Łomżyńska Wspólnota Samorządowa”, komitet który siedzibę ma w Piątnicy. 
Z wcześniej rejestrowanych lokalnych komitetów wyborczych, które miały prawo zgłaszania kandydatów na radnych nie zrobił tego Komitet Wyborczy Wyborców-Inicjatywa Obywatelska-Łomża 2014.

cz
śr, 08 października 2014 08:54
Data ostatniej edycji: śr, 08 października 2014 09:08:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0