środa, 21 marca 2018 napisz DONOS@

Platforma ma kandydatów dla Łomży

Rada Powiatu Platformy Obywatelskiej w Łomży jednomyślnie zatwierdziła Jacka Piorunka jako kandydata na prezydenta Łomży. Podczas poniedziałkowego posiedzenia przyjęto także listy kandydatów na radnych miasta i rekomendowano kandydatów na listy do sejmiku. Z łomżyńskiej PO iść tam mają Jacek Piorunek, który będzie „jedynką” oraz Maciej Głaz, którego koledzy z partii chcieliby widzieć na drugim miejscu.

Jacek Piorunek
Jacek Piorunek

- Platforma Obywatelska w zbliżających się wyborach do Rady Miasta wystawi pełne listy kandydatów, czyli 46 osób – mówi Cezary Kisiel, który jest pełnomocnikiem partii do tworzenia i rejestrowania list kandydatów na radnych w Łomży. 
W okręgu nr 1 obejmującym łomżyńska starówkę, Pociejewo, i osiedla Skowronki, Bohaterów Monte Cassino, Parkowe i Młodych liderem listy PO ma być Stanisław Oszkinis. Na drugim miejscu wpisano Roberta Piorunka (brata Jacka Piorunka) a trzecia jest obecna radna miasta Alicja Agata Gołaszewska. 
W okręgu nr 2 – Łomżyca – listę PO pociągnąć ma Dariusz Domasiewicz, a za nim ma iść Mariusz Bacławski. 
W okręgu nr 3 – obejmującym największe w mieście osiedla Jantar, Górka Zawadzka i Konstytucji listę PO otworzy Cezary Kisiel, a po nim jest radna Edyta Śledziewska. 
W okręgu nr 4 – obejmującym przede wszystkim osiedla SM „Perspektywa” plus os. Medyk – liderem listy PO jest Maciej Borysewicz, przewodniczący Rady Miasta Łomża, a na drugim miejscu ma być Piotr Barbachowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0