wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Komitet Zgrzywy

Do Komisarza Wyborczego w Łomży wpłynęło w sobotę zawiadomienie o utworzeniu Komitet Wyborczego Wyborców „Łomża Nasze Miasto”. To komitet, z którego do wyborów samorządowych ma iść były szef Platformy Obywatelskiej Sławomir Zgrzywa. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu został inny działacz PO Czesław Rybicki, a pełnomocnikiem finansowym Bożena Anna Ostrowska.

„Łomża Nasze Miasto” to trzeci lokalny komitet wyborczy z miasta. Już wcześniej Komisarz Wyborczy w Łomży, sędzia Jan Leszczewski przyjął zawiadomienia o utworzeniu KWW „Inicjatywa Obywatelska – Łomża 2014”  oraz KWW „Razem dla Łomży”, którego pełnomocnikiem wyborczym jest inny działacz PO Zbigniew Prosiński, a pełnomocnikiem finansowym Tadeusz Zaremba.
Formalnie komitety wyborcze mogą być zgłaszane jeszcze w poniedziałek do godz. 15.30.  Póki co Komisarz Wyborczy w Łomży, który jest właściwy dla miasta Łomża i powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego, grajewskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego przyjął zawiadomienia od utworzeniu 124 różnych komitetów wyborczych.

zobacz: Oświadczenie Sławomira Zgrzywy, byłego już przewodniczącego łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0