wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Jedna zostaje w ratuszu, druga nie...

Po publikacji artykułu pt. „Czy synowa prezydenta straci pracę w ratuszu?” dziś ratusz odpowiedział na zadane ponad dwa tygodnie temu pytania w sprawie pracowników zlikwidowanego Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łomży. Anna Sobocińska rzeczniczka prezydenta Łomży poinformowała, że jedna z byłych pracownic LPI została przesunięta do Powiatowego Zespołu Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności, a z drugą „zostaje rozwiązana umowa o pracę za porozumieniem stron”.

Sobocińska pisze, że po niespodziewanej decyzji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łomży  znaleźli się w trudnej sytuacji, ponieważ miały gwarancję zatrudnienia jeszcze przez okres roku. 
Co się z nimi stało po 30 czerwca 2014 roku? Oto wyjaśnienia pani rzecznik:
„Powiatowy Zespół Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności przejął zadania związane z wydawaniem kart parkingowych. Jeden z pracowników skorzystał z urlopu wypoczynkowego. W związku z tym pojawiła się możliwość przesunięcia pracownika LPI do PZON. Z drugim z pracowników LPI zostaje rozwiązana umowa o pracę za porozumieniem stron.”

zobacz: Czy synowa prezydenta straci pracę w ratuszu?


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0