sobota, 24 lutego 2018 napisz DONOS@

Jechał bez prawa jazdy. Zginął.

Od czwartkowego popołudnia do dzisiejszego południa na drogach województwa podlaskie doszło do 7 wypadków drogowych, w których 1 osoba zginęła, a 6 zostało rannych. Najtragiczniejszy z wypadków wydarzył się w sobotę około godziny 20.00 na drodze relacji Czyżew – Dąbrowa Nowa Wieś w powiecie wysokomazowieckim.

Według wstępnych ustaleń policji 29-letni kierowca bmw najprawdopodobniej nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa przejazdu”, na skutek czego zderzył się z nadjeżdżającą terenową toyotą, której 19-letni kierujący po uderzeniu zjechał do rowu. W wyniku wypadku 29-latek nieprzytomny trafił do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł. Jak się okazało mężczyzna, w związku z jazdą w stanie nietrzeźwości, miał już od kilku dni zatrzymane prawo jazdy. 
Jeszcze w niedzielę policjanci spodziewają się zwiększonego natężenia ruchu w związku z powrotami z długiego weekendu. Apelują też  do kierowców o trzeźwość, bezpieczną jazdę, ostrożność i przewidywanie sytuacji na drodze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0