wtorek, 20 marca 2018 napisz DONOS@

Karambol na krajowej 61

Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło około północy na drodze krajowej numer 61. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni kierujący audi jadącego w kierunku Rajgrodu nagle zjechał na lewą stronę jezdni zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka ciężarowym renault z naczepą. Ciężarówką zjechała na prawą stronę, uderzyła w barierę ochronną, po czym zjeżdżając na przeciwległy pas jezdni zderzyła się z jadącym z przeciwnej strony fordem transitem.

Niestety na skutek tego tragicznego wypadku zginęła 39-letnia obywatelka Węgier podróżująca fordem. Do szpitala trafiły jeszcze cztery osoby: kierujący audi, kierujący renault, 31-letni obywatel Rumunii, który kierował fordem i podróżujący z nim 35-letni obywatel Węgier. Pozostali dwaj pasażerowie transita 31-letni obywatel Słowacji i 19-letnia obywatelka Węgier nie doznali żadnych obrażeń. 
Według wstępnych ustaleń policji sprawcą karambolu był 22-letni mieszkaniec Bargłowa Kościelnego. Szczegółowe okoliczności i przyczyny są jeszcze ustalane.

Jak przekazuje Marta Modzelewska osoby, które ucierpiały w tym wypadku wracały ze światowej wystawy psów z Helsinek. W samochodzie przewozili ze sobą psy, a dwa z nich uciekły z samochodu. Teraz psy te są poszukiwane.

161121091207.gif
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0