niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Nowogród Dzięki programowi telewizyjnemu będą mieli nowy dom

Trójka rodzeństwa z Nowogrodu spędza tygodniowe wakacje w Warszawie, a w tym czasie ich dom przechodzi przeobrażenie. To realizacja kolejnego odcinka programu, w którym ekipa telewizji Polsat przeprowadza błyskawiczny remont domu wybranej w castingu rodziny.

Adriana i jego dwie młodsze siostry zgłosiła przyjaciółka chłopaka. Jak mówi współpracująca z ekipą architekt Martyna Kupczyk, list zrobił w redakcji tak duże wrażenie, że pierwsze łzy pojawiły się już podczas czytania historii rodzeństwa.

Dwa lata temu zmarła ich matka, trzy miesiące temu także ojciec. Najstarszy, 23-letni Adrian, postanowił wówczas zająć się utrzymaniem i wychowaniem uczących się jeszcze sióstr. "Zgłoszeń do tej edycji było wiele, jednak to im postanowiliśmy dać nowy dom i - może dzięki temu - nowe życie" - tłumaczy Martyna Kupczyk.

Efekty metamorfozy domu Adrian, Patrycja i Klaudia zobaczą po raz pierwszy w sobotę, 9 sierpnia. Natomiast program pokazujący, jak wyglądał poprzednio i jak zmieniał się przez ten tydzień, można będzie obejrzeć w połowie października.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0