poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

Ciężarówka zawisła na moście „Hubala”

Niewiele brakowało, a doszłoby do prawdziwej tragedii. Ciężarka jadąca przez Narew w Łomży mostem majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu, staranowała barierkę ochronną i zawisła kabiną nad doliną Narwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a kierowca sam opuścił samochód.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 21.00 Ciężarówka to cysterna przewożąca pasze. Samochód jechał od strony Łomży w kierunku Piątnicy. Do wypadku doszło gdy kierowca nie dojechał jeszcze do rzeki. W pewnym momencie najprawdopodobniej po pęknięciu opony, samochód zjechał na lewy pas i przebił barierkę ochronną mostu. Kabina ciężarówki zwisa już nad doliną Narwi, a cysterna z paszą blokuje jezdnię 
Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, na szczęście okazało się, że nikomu nic się nie stało. Doszło jedynie do niewielkiego wycieku paliwa z uszkodzonego zbiornika ciężarówki, który neutralizują strażacy.
Przejazd mostem Hubala jest niemożliwy. Drogę po obu stronach zablokowali policjanci. Na miejsce już wezwano specjalistyczny samochód, który ma pomóc wciągnąć zwisającą ciężarówkę na most.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0