poniedziałek, 19 lutego 2018 napisz DONOS@

„Tylko” kolizja

Do, na szczęście tylko groźnie wyglądającego, zdarzenia drogowego doszło w nocy na krajowej nr 61 w okolicach Stawisk. Łotewski kierowca bmw wyprzedzając ciężarówkę zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka innym bmw. Choć w sumie uszkodzone zostały cztery samochody, a jeden z nich przewrócił się, nikomu z jadących nimi nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło tuż po północy. Będący na miejscu policjanci ustalili, że 48-letni obywatel Łotwy, jadąc bmw trasą relacji Łomża – Szczuczyn, nie zachował należytej ostrożności wyprzedzając ciężarowego dafa z przyczepą. W wyniku tego zderzył się z innym bmw nadjeżdżającym z przeciwka. Dodatkowo pojazdy po zdarzeniu odbiły się i uszkodziły dwa kolejne auta. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
W związku ze spowodowaniem kolizji drogowej kolneńscy policjanci doprowadzili dzisiaj 48-letniego Łotysza w trybie przyspieszonym do sądu. Jego decyzją mężczyzna został ukarany 1000-złotową grzywną oraz orzeczony został wobec niego 6-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na terenie Polski.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0